דף הביתראיית חשבוןהנהלת חשבונותשירותי חשבותמאמריםצור קשררואה חשבון בירושלים

הנהלת חשבונות בירושלים

לכתוב דו"חות מבוקרים בעזרת הנהלת חשבונות בירושלים

כמנהלי עסק, אתם מחויבים לנהל את סרי ההכנסות וההוצאות שלכם, ולהציג אותם אל מול מס הכנסה. בעוד שעוסק פטור ועוסק מורשה, אינם חייבים באישור של רואה חשבון לצורך כך, הרי שחברה בע"מ, מחויבת להציג דו"חות מבוקרים של הנהלת חשבונות בירושלים, על מנת שהדו"חות הללו יוכרו כאמיתיים ונכונים.

אבל למה בכלל צריך את האישור של הנהלת חשבונות בירושלים (בהנחה שאתם אכן מתגוררים באזור)? הסיבה לכך היא, שמס הכנסה רוצה לוודא, כי הסכום שעליו אתם מצהירים - הוא אכן סכום נכון, ראוי והגיוני, וכי יד מקצועית בחנה את הספרים שניהלתם, ונותנת בכך גושפנקה לדו"חות שלכם. אז איך בכלל רואי חשבון עושים זאת?

דו"חות חיצונים מבוקרים או לא?

כאשר מדובר על שירות ביקורת דו"חות של הנהלת חשבונות בירושלים, חשוב מאד להבדיל בין שני סוגים עיקריים ומרכזיים של דו"חות - הפנימיים והחיצוניים. הדו"חות החיצוניים אשר הנהלת חשבונות בירושלים עורכת עבורכם, הם בחלקם מאותו סוג שציינו זה עתה. אלו הם הדו"חות שאתם מכינים, וחברת הנהלת החשבונות עוברת עליהם, בודקת שהם אכן תקינים, ובסופו של דבר נותנת עליהם את החותמת הרשמית שלה. אולם, הנהלת חשבונות בירושלים יכולה גם לערוך עבורכם דו"חות חיצוניים שאינם יהיו מאושרים.

אלו הם דו"חות אשר לא ישלחו למס הכנסה, כי אם לגורמים אחרים, אשר לאו דווקא מצריכים חתימה רשמית של הנהלת חשבונות בירושלים. לעתים, דו"חות אלו גם יחושבו ויבוקרו בצורה אחרת, מכיוון שכאמור הם לא דורשים את האישור הרשמי.

הנהלת חשבונות בירושלים גם כותבת דו"ח פנימי

עד כה, הסברנו מדוע הנהלת חשבונות בירושלים תעזור לכם בעיקר בקשרים שלכם עם גורמים מן החוץ. אולם לעתים, אתם חשים שהגיע הזמן לעשות בדק בית דחוף בכל נושא ההכנסות וההוצאות שלכם. אתם חשים שמשהו לא מתנהל כשורה בחברה - וזה בדיוק הזמן ליצור קשר עם הנהלת חשבונות בירושלים שתבוא לסייע לכם בביקורת, בכך שאתם יוצרים קשר עם הנהלת חשבונות בירושלים, אתם בעצם מכניסים גורם אובייקטיבי לתוך העסק שלכם, שיוכל לבדוק אותו ללא משוא פנים.

אתם פשוט מוסרים את הדו"חות שלכם לחברה, והיא תתחיל לעבור על הכל, וגם תתחיל ללמוד את השיטות שבהן החברה שלכם עובדת. בסופו של דבר, אתם תקבלו דו"ח מפורט הנוגע לדרכי העבודה בחברה שלכם מבחינה פיננסית כולל הצגת נקודות התורפה, וכמובן הצעות לייעול ולשיפור.

לעתים, הנהלת חשבונות בירושלים אף תוכל לבדוק נושאים נרחבים יותר כמו חלוקת תפקידים נכונה בתוך הארגון, ענייני שכר לעובדים, וכל אי סדר שעלול להימצא.

משרד משה אשכנזי מושיט לכם יד בכל שאלה

במידה ואתם מחפשים משרד הנהלת חשבונות בירושלים שתוכל לסייע לכם בכל הדו"חות שציינו עד כה, הכתובת שלכם היא משרד רואי החשבון של משה אשכנזי. מדובר במשרד הנהלת חשבונות בירושלים, אשר מומחה בנושאים אשר פירטנו עד כה. הניסיון הרב של משה אשכנזי יעמוד לצדכם, כאשר ההתמחות שלו גם בעצמאים וגם בחברות, מתאימה לכל אחד מסוגי העסקים.
יצירת קשר
שם מלא(שדה חובה)
 
טלפון(שדה חובה)
 

מאמרים בנושאי ראיית חשבון

 • הקמת חברה

  כאשר אתם רוצים לפתוח בתהליך של הקמת חברה, יש צורך גם להבין את המשמעויות הפיננסיות של התהליך הנ"ל. גופים שונים במדינה, יתייחסו אליכם בצורה שונה, אם תבחרו לבצע הקמת חברה משלכם.
 • מיזוג חברות

  אז למה בעצם מיזוג חברות יכול להיות משתלם גם עבור חברת היעד וגם עבור החברה הקולטת? בשביל להבין זאת, יש להתבונן על מה כל אחד מהחברות יכולה להרוויח מכך.
 • פתיחת עסק חדש

  הסוג האחרון שבו נעסוק בנושא של פתיחת עסק חדש, הוא הקמה של חברה בע"מ. בעוד שעוסק פטור, מורשה, ושותפות הם סוגי התאגדות שבהם אין הפרדה בין הבעלים של העסק לבין נכסי העסק, הרי שהמקרה של פתיחת עסק חדש לחברה בע"מ הוא שונה.
 • שירותי הנהלת חשבונות

  שלב נוסף שבו שירותי הנהלת חשבונות יכולים להיות מועילים במיוחד, הם כאשר אתם עומדים רגע לפני הקמה של עסק חדש. בשלב הזה, לא מעט שאלות מתחילות לצוץ ולעלות
משרד רואי חשבון, רח' רבקה 11 , ירושלים, 7105
טל': 02-6728181 | פקס: 02-6728787
דוא"ל: moshe@mecpa.co.il


כל האמור באתר זה מהווה מידע ראשוני בלבד, ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ במשרד רואי חשבון
כל הזכויות שמורות - משרד רואה חשבון משה אשכנזי


קידום אתרים בגוגל