דף הביתראיית חשבוןהנהלת חשבונותשירותי חשבותמאמריםצור קשררואה חשבון בירושלים

משרד רואי חשבון בירושלים

משרד רואי חשבון בירושלים מסייע לכם במגוון תחומים

פעמים רבות, אנשים חושבים כי משרד רואי חשבון בירושלים יכול לסייע להם רק בתחומי החשבונאות הצרים, קרי ניהול ספרי החשבונות, או מעבר וביקורת עליהם. במציאות כיום, עבודתו של רואה החשבון היא הרבה יותר נרחבת מכך. אם אתם תצרו קשר עם משרד רואי חשבון בירושלים, מגוון חדש לחלוטין של אפשרויות פיננסיות יפתח בפניכם.

לחברת רואי החשבון יש ניסיון רב בכל מה שקשור לניהול נכון של כספים, מעקב ובקרה עליהם, וכן ייעוץ פיננסי לקראת מהלכים חשובים מאד בחיי העסק שלכם. ריכזנו עבורכם כמה מן המהלכים הללו, על מנת שתבינו כיצד נקודות מפתח בחיי העסק שלכם, מחייבים אתכם להתייעץ עם רואי חשבון מומחים מירושלים.

להעריך את שווי העסק שלכם

אחד מהשירותים אשר משרד רואי חשבון בירושלים יוכל להעניק לעסק שלכם, היא הערכת השווי שלו. הערכת שווי של עסק איננה עניין נדיר כלל וכלל. יש מגוון רחב מאד של סיטואציות, בהן אתם נדרשים למסור לגורם מסוים את ההערכה של העסק שלכם, בעיקר משום שהדבר קשור לרכישה או מכירה של מניות החברה לגורמים מסוימים, או אפילו מתן פיצוי על אובדן של מניות.

חשוב מאד לציין, כי משרד רואי חשבון בירושלים מקיים כאמור הערכת שווי. זהו לא חישוב מדויק עד הנקודה האחרונה, אך הוא מבוסס על נתונים אמיתיים שאתם מוסרים על העסק שלכם, ועל מחזורי רווח והפסד לאורך זמן. בעזרת חישובים כלכליים מורכבים, משרד רואי חשבון בירושלים בסופו של דבר מוסר לכם את הערכת השווי, כשהיא גם חתומה ומאושרת בידי גורם מקצועי ורשמי.

משרד רואי חשבון בירושלים מגשר בין הצדדים

אחד מהשירותים הפחות ידועים של משרד רואי חשבון בירושלים, הוא היכולת שלו לגשר בין גורמים שונים, כאשר מתגלעת ביניהם מחלוקת פיננסית או מחלוקת חשבונאית. דברים כגון אלה מתרחשים לצערנו כמעט בכל יום, אולם אין צורך לומר נואש.

חשוב כמובן להסביר למה משרד רואי חשבון בירושלים מקיים תהליך של גישור ולאו דווקא בוררות. הבוררות היא תהליך שבו הגורם הבורר מכריע סופית לטובת צד מסוים, והחלטתו היא מחייבת ולא ניתן לסור ממנה. לעומת זאת, הגישור מעצם טבעו נוטה יותר לפשרה, ויותר להנחיה של הגורם המתווך.

משרד רואי חשבון בירושלים יכול למעשה להנחות את הגישור, תוך ניסיון למצוא את עמק השווה בין שני הצדדים. הגישור הוא זול יותר מהוצאות תשלום עבור בית משפט, ונעשה בצורה נעימה יותר, מבלי שיש צורך להיגרר לתביעות של אחד כנגד השני.

כל השירותים נמצאים אצל המשרד של משה אשכנזי

משרדו של משה אשכנזי הוא משרד רואי חשבון בירושלים המעניק שירותים כגון :
 • שירותי ראיית חשבון
 • חשבות שכר
 • שירותי הנהלת חשבונות
 • מיזוג חברות
 • פתיחת תיקים ברשויות המס )ביטוח לאומי, מע"מ ומס הכנסה(
 • הצהרת הון
 • הגשת דו"ח שנתי
 • עריכת דוחות כספיים לחברות


בתוך המשרד, תוכלו לקבל בין השאר את שירות הגישור הפיננסי והחשבונאי, וכן תוכלו להזמין בקשה להערכת שווי העסק שלכם. מעבר לכך, משרד רואי חשבון בירושלים של משה אשכנזי מעניק עוד שירותים רבים לעסקים: ביקורת על דו"חות, ייעוץ לקראת פתיחה של עסק, ייעוץ מס על שלל סוגיו, ועוד.
יצירת קשר
שם מלא(שדה חובה)
 
טלפון(שדה חובה)
 

מאמרים בנושאי ראיית חשבון

 • הקמת חברה

  כאשר אתם רוצים לפתוח בתהליך של הקמת חברה, יש צורך גם להבין את המשמעויות הפיננסיות של התהליך הנ"ל. גופים שונים במדינה, יתייחסו אליכם בצורה שונה, אם תבחרו לבצע הקמת חברה משלכם.
 • מיזוג חברות

  אז למה בעצם מיזוג חברות יכול להיות משתלם גם עבור חברת היעד וגם עבור החברה הקולטת? בשביל להבין זאת, יש להתבונן על מה כל אחד מהחברות יכולה להרוויח מכך.
 • פתיחת עסק חדש

  הסוג האחרון שבו נעסוק בנושא של פתיחת עסק חדש, הוא הקמה של חברה בע"מ. בעוד שעוסק פטור, מורשה, ושותפות הם סוגי התאגדות שבהם אין הפרדה בין הבעלים של העסק לבין נכסי העסק, הרי שהמקרה של פתיחת עסק חדש לחברה בע"מ הוא שונה.
 • שירותי הנהלת חשבונות

  שלב נוסף שבו שירותי הנהלת חשבונות יכולים להיות מועילים במיוחד, הם כאשר אתם עומדים רגע לפני הקמה של עסק חדש. בשלב הזה, לא מעט שאלות מתחילות לצוץ ולעלות
משרד רואי חשבון, רח' רבקה 11 , ירושלים, 7105
טל': 02-6728181 | פקס: 02-6728787
דוא"ל: moshe@mecpa.co.il


כל האמור באתר זה מהווה מידע ראשוני בלבד, ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ במשרד רואי חשבון
כל הזכויות שמורות - משרד רואה חשבון משה אשכנזי


קידום אתרים בגוגל