דף הביתראיית חשבוןהנהלת חשבונותשירותי חשבותמאמריםצור קשררואה חשבון בירושלים

רואה חשבון בירושלים

למה כדאי לפנות אל רואה חשבון בירושלים?

אם אתם גרים בירושלים, או באחד מהיישובים שמקיפים אותה, ויש לכם עסק עצמאי, מומלץ בחום כי תיצרו קשר עם רואה חשבון בירושלים, בהנחה שאין לכם רואה חשבון שאתם כבר מרוצים מן העבודה שלו. אבל למה בעצם חשוב כל כך שיהיה לכם רואה חשבון בירושלים שתוכלו לסמוך עליו? האם אי אפשר להתנהל לחלוטין לבד? ומה בעצם ההבדל בין רואה חשבון לבין מנהל חשבונות או יועץ מס? החלטנו לעשות לכם קצת סדר במונחים, כדי שתדעו בדיוק מי יכול לפעול בשמכם, בנושאים הפיננסיים השונים.

רק רואה חשבון בירושלים פועל בשמכם

נכון הוא הדבר, שחוץ מרואי החשבון, יש גם מנהלי חשבונות ויועצי מס. אולם רק רואה חשבון בירושלים הוא זה שיוכל לייצג אתכם מול כל הרשויות הממשלתיות. מדוע זה כך? מנהל חשבונות הוא אדם שעבר התמחות בסיסית בלבד בתחום החשבונאות, ויש לו תעודה מטעם משרד העבודה, אך אין הכרה אקדמית בלימודיו. לכן, הוא גם אינו רשאי לפי חוק להגיש בשמכם תצהירים לרשויות מס וביטוח לאומי, אלא הוא רק יכול לסייע לכם בעבודה הפנימית בניהול החשבונות שלכם.

ליועץ מס כבר יש הכרה של ממש, אך הוא יכול לסייע לכם רק בעבודה מול רשויות המס. לעומת זאת, רואה חשבון בירושלים הוא אדם שהעבר הסמכה אקדמית מלאה, כולל תקופת התמחות - ולכן יכול לייצג אתכם נאמנה מול מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי, ותוך כדי גם לתת לכם יעוץ פיננסי מקיף לכלל הפעולות שלכם.

פותח עבורכם את התיקים השונים

כאשר אתם עומדים לפתוח תיק של עסק עצמאי, אתם גם מתלבטים האם לפנות אל רואה חשבון בירושלים שיבצע זאת עבורכם, או לפחות יסייע לכם - או שתעשו זאת לבד. מומלץ בחום כי תפנו אל רואה חשבון בירושלים, משום שהדבר יחסוך לכם כסף בטווח הארוך.

שכר הטרחה של רואה חשבון בירושלים הוא לא גבוה מידי ועומד על כמה מאות שקלים בודדים. לעומת זאת חישבו על החיסכון בתשלום המסים לטווח הארוך, וגם בחסכון בתשלומים לביטוח לאומי! רואה חשבון בירושלים עובר למעשה על מאפייני העסק שלכם, בודק הכנסות קודמות שהיו לכם, וכך יכול להעריך את סכום ההכנסות שעליכם להצהיר לרשויות המס וביטוח לאומי. במצב כזה, אתם לא תצהירו על סכום גבוה מידי, אשר יגרום לכם לשלם סכום גבוה מידי.

פונים למשרד רו"ח משה אשכנזי

בשביל לקבל את הטיפול הטוב ביותר אשר רואה חשבון בירושלים יוכל להעניק לכם, אתם מוזמנים לפנות בדקות הקרובות אל משרד רואי חשבון בירושלים של משה אשכנזי. משה אשכנזי הוא רואה חשבון בירושלים אשר מלווה את לקוחותיו מכל הסוגים, בשלבים השונים של חיי העסק שלהם. המשרד עוסק בפתיחה של תיקי עסק ותיקי חברות, מיזוג חברות, החזרי מס, טיפול במשכורות של עובדים, ועוד שורה ארוכה של נושאים פיננסיים הדורשים טיפול מקצועי.
יצירת קשר
שם מלא(שדה חובה)
 
טלפון(שדה חובה)
 

מאמרים בנושאי ראיית חשבון

 • הקמת חברה

  כאשר אתם רוצים לפתוח בתהליך של הקמת חברה, יש צורך גם להבין את המשמעויות הפיננסיות של התהליך הנ"ל. גופים שונים במדינה, יתייחסו אליכם בצורה שונה, אם תבחרו לבצע הקמת חברה משלכם.
 • מיזוג חברות

  אז למה בעצם מיזוג חברות יכול להיות משתלם גם עבור חברת היעד וגם עבור החברה הקולטת? בשביל להבין זאת, יש להתבונן על מה כל אחד מהחברות יכולה להרוויח מכך.
 • פתיחת עסק חדש

  הסוג האחרון שבו נעסוק בנושא של פתיחת עסק חדש, הוא הקמה של חברה בע"מ. בעוד שעוסק פטור, מורשה, ושותפות הם סוגי התאגדות שבהם אין הפרדה בין הבעלים של העסק לבין נכסי העסק, הרי שהמקרה של פתיחת עסק חדש לחברה בע"מ הוא שונה.
 • שירותי הנהלת חשבונות

  שלב נוסף שבו שירותי הנהלת חשבונות יכולים להיות מועילים במיוחד, הם כאשר אתם עומדים רגע לפני הקמה של עסק חדש. בשלב הזה, לא מעט שאלות מתחילות לצוץ ולעלות
משרד רואי חשבון, רח' רבקה 11 , ירושלים, 7105
טל': 02-6728181 | פקס: 02-6728787
דוא"ל: moshe@mecpa.co.il


כל האמור באתר זה מהווה מידע ראשוני בלבד, ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ במשרד רואי חשבון
כל הזכויות שמורות - משרד רואה חשבון משה אשכנזי


קידום אתרים בגוגל