דף הביתראיית חשבוןהנהלת חשבונותשירותי חשבותמאמריםצור קשררואה חשבון בירושלים

שירותי הנהלת חשבונות

מגוון רחב של שירותי הנהלת חשבונות לכל עסק

האם באמת רק העסקים הגדולים יכולים ליהנות מהיתרונות של שירותי הנהלת חשבונות? תתפלאו לגלות, אבל היום גם עסקים שיש להם הכנסה של 7000 ש"ח בחודש - בהחלט יכולים למצוא את העזרה של שירותי הנהלת חשבונות בתור עזרה עצומה, שגם תסייע להם ליהנות מסכום נטו שהוא גבוה יותר.

לא מעט בעלי עסק, שאין להם ניסיון עם חשבונאות, מצהירים על סכומים נמוכים מידי או גבוהים מידי למס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. הדבר יוצר במקרה הטוב סכום גבוה מידי שאתם משלמים, ובמקרה רע עלול לפתוח בחקירה נגדכם על הגשת תצהיר לא נכון, כאשר אתם פעלתם בתום לב. לכן, על מנת למנוע את כל התהליכים הללו, מומלץ כי תפנו אל משרד רואי חשבון, כדי שתקבלו חבילת שירותים שתסייע לכם. אבל איזה שירותי הנהלת חשבונות אפשר לקבל?

לא רק הצהרות למשרדי הממשלה

נכון, שחלק נכבד מאד מהחבילה של שירותי הנהלת חשבונות עוסקת בהצהרות הון, והכנת דו"חות רבעוניים ושנתיים לרשויות הממשלה, אולם לחברת רו"ח מנוסה, יש הרבה יותר כלים שדרכם היא תוכל לסייע לכם. קחו לדוגמה מצב שבו יש לכם מספר עובדים שפועלים בשכר. איך תוכלו לוודא שאתם משלמים להם את השכר שמגיע להם? ומה קורה עם תשלום עבורם לביטוח לאומי ורשויות המס? בעזרת שירותי הנהלת חשבונות, תוכלו גם ליהנות משירות של חישובי שכר שונים.

רואה חשבון מקצועי יוכל לחשב עוברכם בכל חודש מחדש את משכורת הברוטו והנטו אשר מגיעה לעובדים שלכם, ובכך תוכלו להתעסק בנושאים אחרים שעומדים על הפרק.

שירותי הנהלת חשבונות לפני פתיחת העסק

שלב נוסף שבו שירותי הנהלת חשבונות יכולים להיות מועילים במיוחד, הם כאשר אתם עומדים רגע לפני הקמה של עסק חדש. בשלב הזה, לא מעט שאלות מתחילות לצוץ ולעלות :
 • האם כדאי להיות עוסק פטור או מורשה?
 • מה ההבדל בין שותפות לבין חברה בע"מ?
 • על כמה סכום בכלל צריך להצהיר לרשויות המס וביטוח לאומי?
לפני שאתם ממהרים לעשות החלטה, לכו למשרד מקצועי שייתן לכם שירותי הנהלת חשבונות, ובין השאר יסייע לכם בפתיחת העסק שלכם. רואי החשבון המקצועיים יראו מהו תזרים המזומנים הצפוי לעסק שלכם, ואף יפתחו עבורכם את כל התיקים הדרושים במשרדי הממשלה.

קחו בחשבון שלתהליך זה יש משמעות רבה, כי ההחלטה שאתם תעשו ברגע אחד לגבי סוג החברה שלכם, תשפיע בעתיד על מדרגת המס שאתם תחויבו בה, ועל ההכנסות וההוצאות של החברה.

מומלץ לנצל את העובדה שאתם יכולים לחכות כחודשיים מרגע פתיחת העסק ועד ההצהרה מול רשויות המס, כדי שתפנו לחברה שתעניק לכם שירותי הנהלת חשבונות מקצועיים.

משה אשכנזי מטפל בכל הנשואים

בשביל שתוכלו ליהנות מרמה גבוהה במיוחד של שירותי הנהלת חשבונות, מומלץ כי תצרו קשר עם משרדו של רואה חשבון בירושלים משה אשכנזי. במשרדו של משה אשכנזי, מעניקים שירותי הנהלת חשבונות לכל בעלי העסקים באשר הם - החל ממלכ"רים, דרך עוסק פטור ועוסק מורשה, ועד לחברה בע"מ. אתם מוזמנים ליצור קשר, וליהנות מחבילת שירותים נרחבת לעסק שלכם.
יצירת קשר
שם מלא(שדה חובה)
 
טלפון(שדה חובה)
 

מאמרים בנושאי ראיית חשבון

 • הקמת חברה

  כאשר אתם רוצים לפתוח בתהליך של הקמת חברה, יש צורך גם להבין את המשמעויות הפיננסיות של התהליך הנ"ל. גופים שונים במדינה, יתייחסו אליכם בצורה שונה, אם תבחרו לבצע הקמת חברה משלכם.
 • מיזוג חברות

  אז למה בעצם מיזוג חברות יכול להיות משתלם גם עבור חברת היעד וגם עבור החברה הקולטת? בשביל להבין זאת, יש להתבונן על מה כל אחד מהחברות יכולה להרוויח מכך.
 • פתיחת עסק חדש

  הסוג האחרון שבו נעסוק בנושא של פתיחת עסק חדש, הוא הקמה של חברה בע"מ. בעוד שעוסק פטור, מורשה, ושותפות הם סוגי התאגדות שבהם אין הפרדה בין הבעלים של העסק לבין נכסי העסק, הרי שהמקרה של פתיחת עסק חדש לחברה בע"מ הוא שונה.
 • שירותי הנהלת חשבונות

  שלב נוסף שבו שירותי הנהלת חשבונות יכולים להיות מועילים במיוחד, הם כאשר אתם עומדים רגע לפני הקמה של עסק חדש. בשלב הזה, לא מעט שאלות מתחילות לצוץ ולעלות
משרד רואי חשבון, רח' רבקה 11 , ירושלים, 7105
טל': 02-6728181 | פקס: 02-6728787
דוא"ל: moshe@mecpa.co.il


כל האמור באתר זה מהווה מידע ראשוני בלבד, ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ במשרד רואי חשבון
כל הזכויות שמורות - משרד רואה חשבון משה אשכנזי


קידום אתרים בגוגל