דף הביתראיית חשבוןהנהלת חשבונותשירותי חשבותמאמריםצור קשררואה חשבון בירושלים

שירותי חשבות

שירות חשבות שכר מקצועי בירושלים והסביבה

בשעה טובה יש לכם עסק משלכם, ועם הזמן הוא החל להתפתח, וכיום לא רק שיש לכם עסק - אלא אף יש לכם עובדים בשכר. אולם כאן חשוב לעשות עצירה - התמודדות עם עובדים, היא התמודדות שונה מאד מניהול של עסק עצמאי ללא עובדים.

אפשר שהעובדים בעצם משנים את התמונה כולה, ודורשים מכם כישורים הרבה יותר מורכבים. איך תוכלו לחשב עבורכם את המשכורת המדויקת? כמה כסף עליכם לשלם על חשבונכם לביטוח לאומי? כמה כסף אתם צריכים לשלם עבורם לביטוח פרטי וכמה הם צריכים לשלם? אתם לא לבד בנושא - כי בעזרת שירות חשבות תוכלו לקבל מענה מלא.

שירות חשבות במקום רואה חשבון בחברה

יש היום כמובן חברות ענקיות, שמעסיקות רואה חשבון מטעמן אשר יושב כל היום, ומתעסק בנושאי שונים, כולל כמובן הנושא של שירות חשבות שכר. אולם מרוב האנשים מפעילים היום עסקים ברמה קטנה או בינונית, ולעתים יש להם מספר מצומצם של עובדים שהם צריכים לתת להם שכר. במצב כזה, אין טעם שיהיה רואה חשבון בחברה שיעסוק בנושא של שירות חשבות, שכן הדבר פשוט לא משתלם. אבל היום יש לכם גם אפשרות אחרת, והיא ללכת למשרד של רו"ח מקצועי, שיוכל לתת לכם שירות חשבות שכר כסוג של מיקור חוץ. במצב כזה, אתם מעבירים באופן ספציפי את תחום חשבות השכר למשרד חיצוני, אשר בכל חודש יוציא את תלושי המשכורת אליכם, ואתם תוכלו להעביר אותם אל העובדים שלכם.

אתם יכולים לעסוק בנושאים אחרים

שירות חשבות כמיקור חוץ, יכול למעשה להוריד אבן גדולה מאד מהלב שלכם. כך אתם גם לא צריכים לבצע מעקב אחרי השינויים הקבועים בחוק, הנוגעים לחובת התשלום שלכם כלפי העובדים שלכם. שירות חשבות יוכל לחשב לדוגמה, כמה מהסכום ברוטו של שכר העובדים שלכם, צריך להיום מופרש לטובת ביטוח ומס הכנסה. עם זאת, שירות חשבות גם יחשב עבורכם כמה סכום עליכם להוציא למעשה, למען העובדים שלכם.

חשוב לציין שהדברים גם משתנים עם הזמן. כך לדוגמה, הסכום שתשלמו עבור ביטוח עובד שנמצא אצלכם במשך שבעה חודשים, שונה מהסכום שתשלמו עבור לעובד אחרי שנה וחצי. בעזרת שירות חשבות תוכלו לראות בדיוק מהם מדרגות המס שעליכם לטפל בהן, איזה סכום אתם מפרישים ואיזה סכום יופרש מהמשכורת של העובד לטובת ביטוח לאומי, וכיו"ב.

הסיוע המלא של משה אשכנזי

ברוכים הבאים לאתר של רואה חשבון בירושילים משה אשכנזי. במשרד של רו"ח משה אשכנזי, תוכלו לקבל שירות חשבות מלא, כחלק מסל שירותים נרחב יותר, או בתור שרות ספציפי מאד. במשרד מתמחים כמובן בעוד שורה ארוכה של שירותים, מעבר אל שירות חשבות, כמו חישוב דו"חות כספיים, פתיחת עסק חדש, תכנון מס והחזרי מס, שירותי גישור בין חברות וכיו"ב.
יצירת קשר
שם מלא(שדה חובה)
 
טלפון(שדה חובה)
 

מאמרים בנושאי ראיית חשבון

 • הקמת חברה

  כאשר אתם רוצים לפתוח בתהליך של הקמת חברה, יש צורך גם להבין את המשמעויות הפיננסיות של התהליך הנ"ל. גופים שונים במדינה, יתייחסו אליכם בצורה שונה, אם תבחרו לבצע הקמת חברה משלכם.
 • מיזוג חברות

  אז למה בעצם מיזוג חברות יכול להיות משתלם גם עבור חברת היעד וגם עבור החברה הקולטת? בשביל להבין זאת, יש להתבונן על מה כל אחד מהחברות יכולה להרוויח מכך.
 • פתיחת עסק חדש

  הסוג האחרון שבו נעסוק בנושא של פתיחת עסק חדש, הוא הקמה של חברה בע"מ. בעוד שעוסק פטור, מורשה, ושותפות הם סוגי התאגדות שבהם אין הפרדה בין הבעלים של העסק לבין נכסי העסק, הרי שהמקרה של פתיחת עסק חדש לחברה בע"מ הוא שונה.
 • שירותי הנהלת חשבונות

  שלב נוסף שבו שירותי הנהלת חשבונות יכולים להיות מועילים במיוחד, הם כאשר אתם עומדים רגע לפני הקמה של עסק חדש. בשלב הזה, לא מעט שאלות מתחילות לצוץ ולעלות
משרד רואי חשבון, רח' רבקה 11 , ירושלים, 7105
טל': 02-6728181 | פקס: 02-6728787
דוא"ל: moshe@mecpa.co.il


כל האמור באתר זה מהווה מידע ראשוני בלבד, ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ במשרד רואי חשבון
כל הזכויות שמורות - משרד רואה חשבון משה אשכנזי


קידום אתרים בגוגל