דף הביתראיית חשבוןהנהלת חשבונותשירותי חשבותמאמריםצור קשררואה חשבון בירושלים

שירותי ראיית חשבון

האם כל אחד צריך שירותי ראיית חשבון?

לא מעט אנשים שואלים את עצמם, האם גם הם צריכים שירותי ראיית חשבון עבור העסק שלהם. השאלה הזו לא תמיד ברורה מאליה, בין אם מדובר על חברה בע"מ (אשר חייבת באופן פורמלי, את החתימה של רואה חשבון מקצועי) ובין אם מדובר על עוסק מורשה, ואפילו עוסק פטור.

אנשים חושבים שמשום שהעסק שלהם הוא קטן יחסית, הם לא צריכים שירותי ראיית חשבון. אולם בפועל, תתפלאו לגלות שיש מקרים רבים, שבהם שירותי ראיית חשבון הם לא רק נחוצים - הם יכולים גם לסייע לכם רבות בעתיד, ולסייע לכם בהסקת מסקנות על העסק שלכם. איך זה קורה?

שירותי ראיית חשבון כמנתחים מצב פיננסי

כמובן שאתם לא תמיד חייבים שירותי ראיית חשבון אשר יעקבו ללא הרף אחרי העסק שלכם, ויעבדו מול מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. יש לא מעט עוסקים פטורים ומורשים, אשר יוצרים בסוף השנה קשר עם משרד רו"ח, על מנת שיוכלו ליהנות מסוג ספציפי של שירותי ראיית חשבון. זהו השירות של ניתוח ההכנסות וההוצאות של העסק, אחת לרבעון או אחת לשנה (תלוי לפי הזמן שבו בעל העסק צריך להגיש הצהרות). במצב כזה, בעל העסק הוא זה שעורך בעצמו את דו"ח ההכנסות וההוצאות, ומגיש אותו למשרד רו"ח.

במשרד, מנתחים את הדו"ח שניתן להם, ובאים לבעל העסק ומסבירים לו את הנקודות שאותן הוא יכול לשפר מבחינה פיננסית. שירותי ראיית חשבון יוכלו בין השאר להסביר האם מגיעות לבעל העסק הקלות מס מסוימות, האם הוא מצהיר על סכום נכון וכיו"ב.

ליווי צמוד יותר

כמובן שיש עוד מגוון רחב של שירותי ראיית חשבון שבהם אתם תוכלו להיעזר. יש אנשים אשר רוצים שירותי ראיית חשבון שיהיו צמודים יותר, ויוכלו לסייע להם בכל שלב. ברמת העוסק הפטור הדבר מעט נדיר יותר, אך עוסק מורשה, ועל אחת כמה וכמה חברה בע"מ, יכולים ליהנות רבות מהשירותים הללו. במצב כזה, משרד הרו"ח עוסק בצורה צמודה אחרי תזרים המזומנים של החברה, ואחרי סך ההוצאות וההכנסות שלה בכל חודש.

שירותי ראיית חשבון הם גם אלו שעורכים את הדו"חות הרבעוניים והשנתיים למשרדי מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי, ולכן אתם יכולים לדעת שאתם בידיים הטובות ביותר, וכי מתקיים מעקב צמוד ומקצועי אחרי הכנסות העסק.

משה אשכנזי מלווה את כל העסקים

אם אתם צריכים מגוון רחב של שירותי ראיית חשבון, אין ספק כי משרד רו"ח של משה אשכנזי, יוכל לסייע לכם לכל אורך הדרך. משה אשכנזי הוא רואה חשבון אשר מלווה בעלי עסקים מכל הסוגים, ומעניק לכולם שירותי ראיית חשבון מגוונים - החל מבקרה על הדו"חות שאתם תשלחו, ועד לעריכת הדוחות בתוך משרד הרו"ח, ושליחת הדו"חות לכל הרשויות.
יצירת קשר
שם מלא(שדה חובה)
 
טלפון(שדה חובה)
 

מאמרים בנושאי ראיית חשבון

 • הקמת חברה

  כאשר אתם רוצים לפתוח בתהליך של הקמת חברה, יש צורך גם להבין את המשמעויות הפיננסיות של התהליך הנ"ל. גופים שונים במדינה, יתייחסו אליכם בצורה שונה, אם תבחרו לבצע הקמת חברה משלכם.
 • מיזוג חברות

  אז למה בעצם מיזוג חברות יכול להיות משתלם גם עבור חברת היעד וגם עבור החברה הקולטת? בשביל להבין זאת, יש להתבונן על מה כל אחד מהחברות יכולה להרוויח מכך.
 • פתיחת עסק חדש

  הסוג האחרון שבו נעסוק בנושא של פתיחת עסק חדש, הוא הקמה של חברה בע"מ. בעוד שעוסק פטור, מורשה, ושותפות הם סוגי התאגדות שבהם אין הפרדה בין הבעלים של העסק לבין נכסי העסק, הרי שהמקרה של פתיחת עסק חדש לחברה בע"מ הוא שונה.
 • שירותי הנהלת חשבונות

  שלב נוסף שבו שירותי הנהלת חשבונות יכולים להיות מועילים במיוחד, הם כאשר אתם עומדים רגע לפני הקמה של עסק חדש. בשלב הזה, לא מעט שאלות מתחילות לצוץ ולעלות
משרד רואי חשבון, רח' רבקה 11 , ירושלים, 7105
טל': 02-6728181 | פקס: 02-6728787
דוא"ל: moshe@mecpa.co.il


כל האמור באתר זה מהווה מידע ראשוני בלבד, ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ במשרד רואי חשבון
כל הזכויות שמורות - משרד רואה חשבון משה אשכנזי


קידום אתרים בגוגל